Prestige

Prestige, dekoratif mermer desenli İtalyan boya, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, macun kıvamında mala veya spatula ile dokusu ve yorumu verilen kendiliğinden parlak kaplama malzemesidir.

Mermer Desenli Boya, Mermer Efektli Boya, Mermer Görünümlü Boya şeklinde sektörde jenerikleşen isimleri ile Prestige, spatula ve mala yardımı ile uygulanan su bazlı kendiliğinden renkli efekt kaplama malzemesidir.

TANIM:

Prestige, dekoratif mermer desenli İtalyan boya, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, macun kıvamında mala veya spatula ile dokusu ve yorumu verilen kendiliğinden parlak kaplama malzemesidir.

ÖZELLİKLERİ:

– Mermer efekti görüntüsü verir.Yüksek parlaklığından dolayı renkler canlı ve ışıl ışıldır.
– Prestige, mermer desen boya, çizik ve darbelere karşı dayanıklıdır.
– Tam silinebilir olup, yıllarca sararma solma yapmaz.
– Buhar geçirgenliği sayesinde nem ve rutubeti dışarı atar.
– Bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençlidir.

Mermer Görünümlü Boya

Mermer Görünümlü Boya, hayranlık uyandıran dokusu, yüzeyi ve parlaklığı ile 40 yıllık tecrübesiyle üretim satış ve uygulama desteği sunan Milawall mağazalarında sizleri bekliyor. Yaşam alanlarınızda fark yaratmak için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mermer görünümlü boya, günümüzde bir çok ev, ofis, cafe, otel ve restoranların duvarlarını süsleyen mermer efekt boyalar duvarlarda geçmişten günümüze uzanan yolculuğun vücut bulmuş halidir. Mila mağazalarında Mila Effect No:2 Prestige ismi ile anılan mermer desenli boya modern mimari ve eski saray esintilerinden izler taşımaktadır. Bir hayli yüksek teneffüs kabiliyeti ile oldukça sağlıklı, bakteri ve küf oluşumuna karşı dirençli olan mermer efekt boya tam silinebilir özelliği ile toz ve kirlere karşıda oldukça avantajlıdır.

Ustasının spatulasında hayat bulan mermer efekt boya ile ilgili sıkça sorulan sorular;

Mermer Görünümlü Boya Uygulaması

Bu sorunun kopyasını yukarıda verdik aslında. Ustanın spatulası ile hayat bulan mermer efekt boyanın uygulaması ilk olarak zemin hazırlığı ile başlar. Boya öncesi hazırlık ve tamiratlar yapıldıktan sonra özel paslanmaz çelik mala ve spatula yardımı ile duvara iki kat düz şekilde çekildikten sonra yine aynı el aletleri ile doku ve deseni verilir. Uygulama videosuna galeriden ulaşabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Nasıl Yapılır

Mila mağazalarında ücretsiz eğitimler ile mermer efekt boya uygulamasını öğrenebilir veya Mila’nın sertifikalı ustalarından garantili uygulama desteği alabilirsiniz.

Mermer Görünümlü Boya Fiyatları

Mermer efekt İtalyan boyaların fiyatları beklenenin aksine her bütçeye uygun olup, uzun yıllar boyunca sararma, solma ve dökülme yapmaz ve size bir sözü hatırlatır ”Kalite Bedelsizdir.” Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için arayabilir veya Mila mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Prestige

    Uygulama
    Ustanın spatulası ile hayat bulan mermer efekt boyanın uygulaması ilk olarak zemin hazırlığı ile başlar. Boya öncesi hazırlık ve tamiratlar yapıldıktan sonra özel paslanmaz çelik mala ve spatula yardımı ile duvara iki kat düz şekilde çekildikten sonra yine aynı el aletleri ile doku ve deseni verilir. Uygulama videosuna galeriden ulaşabilirsiniz.

    Sarfiyat

    Ambalaj
    3,5 KG, 10 KG, 20 KG Plastik Kova

Dekoratif bir boya arıyorsanız dekoratif beton efektli sıva olarak Betonup ürününü kullanabilirsiniz. Duvarınızda beton efekti vermek istediğiniz her bölgede bu ürünü tercih edebilirsiniz. Betunup hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. İç mekanlarda salon, oturma odası, çocuk odası, hol, balkon, ofis başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilir. Dekoratif uygulamalarda doğal beton görünümü sunmada en eşsiz ürünlerden biridir. Betonup aynı zamanda dış cephe uygulamaları için de tercih edilebilir. Bina duvarları, bahçe duvarı ya da farklı dış mekanlarda beton efekti uygulamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Bu ürünün kullanım alanı geniştir ve aklınıza gelebilecek her alanda tercih edilebilir.
Boya gerektirmeyen dekoratif sıva olarak da nitelendirilebilecek Betonup su bazlı ve akrilik kompolimer esanslı bir üründür. Boya kendiliğinden renklidir ve üzerine boya yapmadan dekoratif sıva efekti ortaya çıkarabilirsiniz. Bu boya beton görünümündedir ve suya karşı dayanım gösterir. Aynı zamanda su ve darbeler karşısında uzun ömürlü bir üründür. Ürünün içeriğinde özel reçineler bulunur. Bu reçineler doğal beton görünümü elde etmenizi sağlar. İç ve dış cephe kartelasında bulunan tüm renklerde üretebilirsiniz. Üzerine boya uygulamanıza gerek yoktur. Darbeler karşısında yüksek dayanım gösterir. Boyanın teneffüs kabiliyeti bulunur. Bu sayede nem ve rutubet oluşumu olduğunda kendiliğinden dışarı atar. Mekanlarınıza doğal beton görünümü vermek istiyorsanız Betonup sizin için en uygun ürün olacaktır.
Betonup uygulama alanları geniş olan her türlü kişiselleştirmeyi yapabileceğiniz bir üründür. Öncelikle iç ve dış mekanlarda beton efekti vermek istediğiniz duvarda kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Boya gerektirmeyen sıva olarak da bilinen bu ürün evlerinizde, ofislerinizde ya da binalarınızda kullanılabilir. Toplu yaşam alanı ve kamu kurumlarında da estetik bir beton efekti elde etmek istiyorsanız Betonup ürünümüzü kullanabilirsiniz. Bunun yanında dış mekanlarda dış cephenin beton görünümüne kavuşması için de kullanılabilir. Okullarda ve etkinlik alanlarında çocuklara eğlenceli ve sağlık dostu bir beton efekti sunmak için de tercih edebilirsiniz. Boyanın kullanım alanları konusunda hemen bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Mila Boya’nın özel ürünü olan Betonup’ı iç cephede astar uygulaması yapılan her yüzeyde uygulayabilirsiniz. Dış cephede ise beton, çimento, kara sıva, alçı sıva, alçıpan veya MDF gibi aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde uygulayabilirsiniz.
Betonup dekoratif boya uygulama tekniği yapacağınız yüzey ve alana göre değişiklik gösterir. Bu ürünü uygulamak için spatula ya da mala kullanabilirsiniz. Betonup uygulama işleminden önce yüzeyin temiz olması önemlidir. Aynı zamanda yüzeyde bir delik gibi alan da bulunmamalıdır. Bunun için gerekli temizlik ve onarım işlemini yaparak boyayı kullanabilirsiniz. Betonup dekoratif boya kendiliğinden renklidir. Uygulama yapacağınız alana boyayı açtıktan sonra mala kullanarak uygulayın ve spatula ile istediğiniz şekli verin. Boya kentliğinden renkli olduğu için boya gerektirmez. Uygulama sonrası kurumasını bekleyin ve yüzeydeki istediğiniz dekoratif efektli sıvayı oluşturun.

Renk Kartelaları

Prestige
Prestige
Prestige
Yukarı Git