x
y ü k l e n i y o r

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizim için Mila, yenilik demek, sınırların olmadığı hayaller demek. hayata hep farklı renkler ile bakarak, özgün düşünmek demek. Farklı fikirlerin nesnelere ve desenlere dönüşmesi demek.
 

DEKORATİF BOYA UYGULAMALARI:

Türkiye’de dekoratif boya sektörünün öncüsü olan Milacolor, yenilikçi bakış açısı ve tecrübeli kadrosu ile üretiyor, ürettiği ürünleri özgün fikirlerle harmanlayıp estetik tasarımlara dönüştürüyor. Tüm Milawall Mağazalarından profesyonel tasarım ve uygulama hizmeti alabilirsiniz.
 

MOBİLYA &AKSESUAR:

Yaşam alanları için alışılmışın dışında çözümler üreten Milamore, hayata daha renkli bakmanızı sağlayacak. Tüm dekorasyon ürünleri, mobilya ve aksesuarlar Milalı fikirlerle hayat buluyor. Özgün düşüncelerin ustalıkla buluştuğu ürünler için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.
 

AHŞAP DUVAR PANELLERİ:

Duvarlar için alternatif çözümler sunan Milapanel ile doğanın tüm sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Kolay kurulumlu ahşap paneller, bitki panelleri ve poliüretan ürünler için Milawall mağazalarımızdan Milapanel ürünlerine ulaşabilirsiniz.
 

DUVAR KAĞIDI:

Milawallpaper ile eşsiz desenlere ve yüzlerce modele mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Katalog modellerinin yanı sıra tamamen kişiye özel tasarımlarıda poster olarak hazırlayıp duvarlarınız için modern çözümler sunuyoruz. Milawallpaper’ın renkli dünyası için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Yukarı Git